XХ Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Проблеми розвитку фінансово-кредитної системи»

Категорія:
Конференція
02.04.2020 р. 09:00 - 17:00
Дата проведення:
02 квітня 2020 року
Місце проведення:
пр. В.Чорновола, 61, м. Львів
Час початку:
Контакти:
+38 (067) 929- 06- 46
Організатор:
Львівський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»

У Львівському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбудеться міжнародна наукова конференція  молодих вчених, аспірантів та студентів.

Напрями роботи конференції:

1. Сучасний стан та тенденції розвитку національної й міжнародної економіки, їх вплив на функціонування фінансово-кредитної системи України.
  2. Фінансове забезпечення інвестиційно-інноваційних процесів.
  3. Взаємодія банківського та реального секторів економіки.
  4. Ризики функціонування банків та фінансові стратегії в умовах посилення глобальної фінансової нестабільності.
  5. Сучасні проблеми обліку, аналізу, аудиту та оподаткування діяльності суб’єктів господарської діяльності: теоретичні та практичні аспекти.
  6. Проблеми економіки праці, соціально-трудових відносин та соціальних наук.
  7. Менеджмент, маркетинг та соціальна відповідальність в державних та бізнесових структурах.
  8. Математичні моделі в економіці. Статистичні та економетричні методи аналізу. Задачі фінансової та актуарної математики. Інформаційні системи і технології в економіці.

Для участі у конференції необхідно до 01 квітня  2020 року надіслати тези.