Цистан Ірина Василівна

Tsistan_I

Асистент кафедри економіки та менеджменту

Дисципліни, які викладає:

1. Управління ефективністю діяльності банку
  2. Міжнародні фінанси
  3. Інвестиційна та інноваційна діяльність
  4. Операції на фондовому ринку
  5. Інноваційна економіка

Cтажування:

Тема кандидатської дисертації: “Управління інвестиційним потенціалом банків в Україні”

Найвагоміші публікації:

1. Global problems of national economics development: collective monograph / Edited by Dariusz Pawliszczy, Natalia Nataliia Tkachenko, Liudmyla Seliverstovа, Petro Kurmaiev. – Kraków: Unidruk, 2018. – 267 p.– Особистий внесок автора –2.8. Management of investment potential of banks, as an important precondition for development of economy under globalization conditions (С. 250-267)
  2. Цистан І.В. Врахування засад корпоративної соціальної відповідальності в управлінні інвестиційним потенціалом банків в Україні/І. В. Цистан// Вісник ОНУ імені І.І. Мечникова. – 2016. – Т.21. Вип. 7-2(49). – С. 156 – 160
  3. Цистан І. В. Використання інвестиційного потенціалу банків України в умовах глобалізації / І. В. Цистан // Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія «Економіка» : науковий журнал. – Острог : Вид-во НУ«ОА», вересень 2017. – № 6(34). – С. 79–81.
  4. Ефективність та конкурентоспроможність банківської системи України: монографія / [Г. Т. Карчева, Т. С. Смовженко, В. І. Міщенко та ін.] ; за заг. ред. Г. Т. Карчевої. – Київ : ДВНЗ «Університет банківської справи», 2016. – 279 с. – Особистий внесок автора – 3.3. Ефективне використання інвестиційного потенціалу банків як передумова розвитку економіки України (С. 172-183)

Контактні дані:

Робочий телефон: (044)-425-95-67