Багратян Грант Араратович

Доктор економічних наук (2010 р.), професор кафедри економіки та менеджменту

Тема докторської дисертації: «Державне  регулювання майнових відносин»

Дисципліни, які викладає:

• “Глобальна економіка”
  • “Соціальні ризики”

Cтажування:

• Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ), 2014 р.;
  • Семінар НБУ для викладачів ВНЗ України «Впровадження європейських підходів до банківського регулювання та нагляду в Україні» Київ, травень 2019 року
  • ICD- Institute of Cultural Diplomacy (Німеччина, Берлін, листопад 2019 р.)

Напрями наукових досліджень:

• Глобальні макроекономічні проблеми.
  • Мегаекономіка, фінанси і банківська система, структурні та інституційні реформи.
  • Управління людським капіталом.
  • Європейська інтеграція.

Найвагоміші публікації:

1. Баратян Г.А.( в співавт.) Пути развития эффективной структуры системы финансового посредничества. Ереван, 2017, изд-во РАУ. –  244 с.
  2. Питання макроекономічної політики України на 2014–2019 рр. : експертно-аналітично доповідь. [Т. Смовженко, Г. Багратян, І. Кравченко]. – К.: УБС НБУ, 2014. – 54 с.
  3. Багратян Г.А. (у співавторстві) Макроекономічна політика України в 2014-2019 рр.: банківська і фінансова сфери // "Вісник національного банку України", – – № 10 (224), С. 20-24.
  4. Концентрация финансовых ресурсов в мире как способ межстранового перераспределения ВВП /“Финансы, денежное обращение и кредит”, Вестник ВГУ, Серия экономика и управление, 2017.- N 2.- С. 84-90
  5. Iryna Kravchenko, Нrant Bagratyan. Megaeconomics and global macroeconomic problems. Навчальний посібник - K.: UB NBU, 2013. – 247p. (З грифом Міністерства освіти і науки України).
  6. Введение в мегаэкономику: теория, методология, практика: монография. [Г. Баратян, І. Кравченко] - К.: Вид-во УБС НБУ, 2012. – 158с.

Контактні дані:

Робочий телефон: (044)-425-95-67