Урочисте відкриття VI Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» відбудеться у Києві

08 листопада 2019 року о 10-00 у приміщені Міністерства освіти і науки України (м. Київ, проспект Перемоги, 10) відбудеться церемонія офіційного відкриття VІ Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».

Мета проведення турніру: оцінка, аналіз та узагальнення результатів рівня знань учнів закладів освіти України, виявлення, розвитку, підтримки обдарованої молоді та популяризації курсу «Фінансова грамотність».

Організатори турніру: Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, ДВНЗ «Університет банківської справи».

Спонсорська підтримка Турніру:  проект  USAID «Трансформація фінансового сектору», Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежна асоціація банків України,  АТ КБ  «Приватбанк»,  АТ «Ощадбанк» та інші зацікавлені сторони.

Програма церемонії відкриття: офіційне відкриття турніру, вибір питань для проведення заочного туру командних змагань методом «випадкових чисел» (жеребкування); відбір команд для проведення заочного туру командних змагань методом «випадкових чисел» (жеребкування).

Пряму трансляцію заходу можна переглянути на сторінці фейсбуку МОН України.

Питання для проведення VI Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність»