У Києві відбулося відкриття першого етапу VI Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

8 листопада ректор ДВНЗ «Університет банківської справи» д.е.н., професор Анжела Кузнєцова взяла участь у відкритті першого етапу VІ Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».

Сьогодні відбувся відбір питань і команд суперників для заочного двобою турніру. Зокрема, серед переможців двобою за рейтингом оцінок буде визначено десять команд-переможців для півфінальної та фінальної гри. Учасникам заочного туру VІ Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» необхідно надіслати презентаційні матеріали до 10 грудня 2019 року на електронну платформу. Цьогоріч у заході беруть участь 28 збірних команд учнів 10-11 класів, які є слухачами курсу «Фінансова грамотність».

Також у відкритті Турніру взяли участь – заступник Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик, керівник проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт Бонд та інші.

«Ми дуже радіємо, що в університеті багато років поспіль науково-педагогічні працівники, студенти та аспіранти зустрічають молоду, креативну, економічно освічену молодь. Виховувати фінансову багату націю необхідно зі школи, адже багатим не народжуються – це велике вміння. Також сподіваємося, що цьогорічний турнір запалить нові фінансові таланти, і хто знає, може він допоможе стати стартовим майданчиком для нового Нобелівського лауреату у сфері фінансів або економіки. Ми з нетерпінням очікуємо всі команди, які проявлять креативність, неординарність, цікаві ідеї для подальшої участі у півфінальних та фінальних змаганнях турніру», – каже Анжела Кузнєцова.

Нагадаємо, 3-4 грудня 2018 року в Університеті банківської справи відбувся V Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність». За рішенням журі перемогу здобула команда ««Vista» Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області.

За інформацією Міністерства освіти і науки України, сьогодні курс «Фінансова грамотність» успішно викладається в більш ніж 1200 школах по всій країні для 20 тис. учнів 10-х класів та для 17 тис. учнів 2-4, 5-9 класів. У серпні 2019 року у Міністерстві освіти науки і України для учнів 10-х та 11-х класів були презентовані програма, навчальний посібник та робочий зошит «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?». До розробки матеріалів долучилися фахівці Міністерства освіти і науки України, проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Університету банківської справи та низка експертів.